معرفی شرکت

درباره ما

معرفی شرکت

نام شرکت: شرکت مهندسی تحقیقاتی یاد آوران رافع اصفهان
شماره ثبت: 2903
تاریخ تاسیس: 1388/04/18
محور اصلی فعالیت: تولید مگنت درایو، راکتورهای همزن دار تحت فشار، اتوکلاو، فرمانتور، میکسرهای سیاره ای (دابل پلانتری)، مخازن تحت فشار، کندانسور و پایلوت های صنعتی و نیمه صنعتی
گواهی نامه ها: دانش بنیان نوپا پایه 1، مجوز سمتا، مجوز واحد فناوری از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، مجوز تاسیس از وزارت صنعت، معدن و تجارت

درباره ما

تاریخچه شرکت

این شرکت از سال 1388 در قالب شرکت دانش بنیان فعالیت خود را آغاز کرد و زیر نظر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با افتخار در حال ادامه فعالیت می‌باشد. شرکت رافع همواره برای طراحی و ساخت تجهیزات به روز و جدید پیشگام بوده و با همت شبانه روزی تیم فنی و تحقیقاتی، همیشه محقق شعار ” ما میتوانیم” بوده است.
شرکت رافع اصفهان در زمینه ساخت مگنت درایوها(کوپلینگ های مغناطیسی)، راکتورهای صنعتی و آزمایشگاهی تحت فشار بالا، راکتور نیدر تحت فشار ، اتوکلاوهای صنعتی و آزمایشگاهی ، فرمانتور، میکسرهای سیاره ای(دابل پلانتری) ، کندانسور ،مخازن تحت فشار و پایلوت های صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت دارد. در سال 1400 این شرکت توانست با تکیه بر دانش نیروهای جوان، نسل سوم از مگنت درایوهای خود را که قابلیت شستشو دارند و در برخی از راکتورها ضروری می باشد، روانه بازار نماید.
این شرکت در سال 1400 موفق به ساخت راکتور آزمایشگاهی با فشار 300 بار و 3000 دور در دقیقه گردید که توانایی ساخت راکتور در فشارهای بالاتر را نیز دارا می باشد.

طراحی راکتورها و کلیه مخازن تحت فشار در این شرکت بر اساس استاندارد ASME Sec VIII و با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند PV-ELITE و ABAQUS انجام می شود.

با توجه به اینکه هریک از فرآیندهای شیمیایی، پتروشیمی و معدنی، نیاز به شرایط محیط فرآیند خاص خود می باشد و اینکه بعضا فراهم کردن نمونه خارجی دستگاه های خاص این فرآیندها بسیار هزینه بر و دشوار می باشد، شرکت “مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان” همواره سعی بر رفع  نیاز صنایع ،دانشگاهها و پژوهشکده های کشور داشته و تولیدات خود را به صورت سفارشی در اختیار صنایع و پژوهشگران پرتلاش قرار می دهد.

با توجه به دانش بنیان بودن محصولات این شرکت،امکان جذب تسهیلات بانکی برای مشتریان وجود دارد.

image

دپارتمان ها

دپارتمان اجرایی

وظایف دپارتمان: نظارت و هماهنگی بر مهندسی و اجرا

مدیر دپارتمان: محمد رضا فاضلی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09132138784

دپارتمان اداری مالی

وظایف دپارتمان: انجام امور اداری و مالی

مدیر دپارتمان: حمید کلاهی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09133196878

دپارتمان فنی مهندسی

وظایف دپارتمان: طراحی و تهیه نقشه های ساخت

مدیر دپارتمان: اصغر اعرابی

اطلاعات تماس دپارتمان: 09138648451

دپارتمان ساخت

وظایف دپارتمان: ساخت تجهیزات مطابق با نقشه ها

مدیر دپارتمان: محمد جواد اسکندر

اطلاعات تماس دپارتمان: 09120320717

همین حالا با ما تماس بگیرید!

شرکت مهندسی تحقیقاتی یاد آوران رافع اصفهان